null

فرم استعلام قیمت فولاد

نوع مقطع(ضروری)
فایل ها را به اینجا بکشید
حداکثر اندازه فایل: 5 MB.
  می‌توانید درخواست خود را در قالب فایل برای ما ارسال کنید

  استعلام قیمت فولاد

  قیمت لحظه ای فولاد

  قیمت لحظه‌ای فولاد به عوامل مختلفی وابسته است. از جمله این عوامل می‌توان به نرخ ارز، نرخ تورم، شرایط سیاسی، قیمت جهانی فولاد و غیره اشاره نمود. بنابراین در هر لحظه با جابجایی و تغییر هرکدام از شرایط اثر گذار بر قیمت فولاد، قیمت آن دستخوش تغییر خواهد شد. بنابراین جهت اطلاع از  قیمت دقیق آن در لحظه می‌توانید از فرم بالا استفاده نمایید و از قیمت این آلیاژ مطلع شوید.

  تغییرات قیمت فولاد

  تغییرات قیمت فولاد
  تغییرات قیمت فولاد

  تغییرات قیمت فولاد بسته به گرید فولاد، سایز آن و همچنین شرایطی همچون نرخ ارز می‌تواند اتفاق بیافتد. همانطور که پیش از این به آن اشاره شد عوامل مختلفی بر قیمت این ماده ارزشمند و پرکاربرد در صنعت تاثیر گذارند.

  در دنیای امروزی با توجه به حجم بالای تنوع و کاربرد فولاد، توجه به تغییرات قیمت فولاد بسیار برای صنعتگران حائز اهمیت و تاثیرگذار است. به طوری که عدم توجه به تغییرات قیمت آن برای بسیاری از صنعتگران و افراد فعال در این حوزه می‌تواند منجر به ضررهای هنگفتی شود. به طور مثال فولاد 1.2344 یکی از انواع فولاد ابزار گرمکار است که استفاده بالایی در صنعت قالب سازی دارد و توجه به قیمت آن در افزایش سود صنعتگران تاثیر گذار باشد.

  بنابراین آگاهی و زیر نظر گرفتن قیمت این ماده ارزشمند به امری بدیهی و مستلزم توجه بدل گردیده است.

  قیمت روز فولاد آلیاژی

  علاوه بر عواملی همچون نرخ ارز، برند تولید کننده و غیره که بر روی قیمت تمامی فولادها تاثیر گذار است، قیمت روز فولاد آلیاژی می‌تواند وابسته به عوامل بیشتری باشد. برای مثال تغییرات قیمت هرکدام از عناصر آلیاژی به کار رفته در هر گرید فولاد آلیاژی می‌تواند قیمت این نوع از فولادهارا دستخوش تغییراتی کند. برای مثال با شروع جنگ اوکراین و افزایش قیمت جهانی نیکل، قیمت فولاد های آلیاژی که در ترکیب آن‌‌ها نیکل به کار رفته بود، نظیر فولاد زنگ نزن، دستخوش تغییر شد.

  قیمت فولاد کیلویی

  قیمت فولاد کیلویی یکی از متداول‌ترین روش‌های اعلام قیمت فولاد است. اما اعلام قیمت به این روش چندان دقیق نخواهد بود. به این دلیل که علاوه بر وزن عواملی دیگری نیز در قیمت این محصول دخیل هستند. برای مثال برای گریدهای فولادی که در گروه صنعتی مبتکران عرضه می‌شوند، سایز و ابعاد  و همچنین کشور تولید کننده نیز در قیمت اعلامی به مشتریان گرامی تاثیر گذارند. از همین روی فرم بالا با توجه به همین نیازمندی‌ها طراحی شده است.

  فهرست